2039/310
Antikt Kaukasisk tæppe i Talish design. 20. årh.s begyndelse. 370×127.
Let slidte frynser. Jævnt let slidt.
Ældre malerier, møbler og varia, 21. september 2020
Vurdering
Hammerslag