2039/​310

Antikt Kaukasisk tæppe i Talish design. 20. årh.s begyndelse. 370×127.

Condition

Minor wear. Even slightly wear.

Auction
Category
Estimate

3,000–5,000 kr.

Sold

Price realised

3,200 kr.

5 bids

When Bidder Bid
992058 3,200 kr.
903216 (Auto bid) 3,000 kr.
992058 3,000 kr.
903216 1,550 kr.
1014158 1,500 kr.