12103/​288

Lille lygteur i kasse af mahogny. “Warmink”. Urværk af messing mrk. Wuba. 20. årh. H. 27.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag