Viggo Johansen (f. København 1851, d. sst. 1935)
Udsigt over Gl. Skagen Strand. Sign. Viggo Johansen Gl. Skagen 1910. Olie på lærred monteret på malepap. 27×35.
Enkelte minimale retoucheringer ved kant, samt i hvert hjørne et nålehuller.
12 bud
815067 | ||
206019 | ||
815067 (Autobud) | ||
206019 | ||
815067 | ||
1152900 | ||
815067 (Autobud) | ||
1152900 | ||
815067 (Autobud) | ||
1152900 | ||
815067 | ||
1152900 |