2250/7522
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
“Fugl og maske”. Sign. på bagsiden E.J. 73. Olie på lærred. 92×65.
CoBrA, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag