2038/1246
Kamébroche/vedhæng af 14 kt. guld prydet med kamé af udskåret snegl. L. inkl. øsken ca. 4,7×3,5 cm.
Æske medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 16. september 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud