12127/114
Almue billedramme af træ rigt udskåret med karvesnit og heste. 19./20. årh. Lysmål 13×8. 30×19.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 8. juli 2021
Vurdering
Hammerslag