2124/260
Kinesisk flambe glaseret “Arrow vase” af porcelæn. 20. årh. H. 38 cm.
Chipped on the base. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud