2033/134
Engelsk hjørnestol af mahogni og dansk stol af nøddetræ og bejdset bøgetræ. Ca. 1900. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag