2415/222
“Mermaid Martini”. Reklameskilt med en figur af bemalet træ i relief. 20. årh. H. 56. B. 46.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag