2138/​882

Fredrik Fogh & Edoardo Bregani

Et par justérbare væglamper af anodiseret aluminium og stål. Udført hos Nordisk Solar. H. 24. L. 22–26. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag