2138/882
Fredrik Fogh & Edoardo Bregani
Et par justérbare væglamper af anodiseret aluminium og stål. Udført hos Nordisk Solar. H. 24. L. 22–26. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag