1946/​474

“Til perron 3 og 4 samt udgang”. DSB emaljeskilt. H. 53. L. 160.

Afskalninger. Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder nogle overfladeridser og rustpletter.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag