2024/26
Par anglo india military kommoder af hardwood, rigt indlagt med messinglister og bladværk. 20. årh. H. 44. B. 61. D. 30. (2)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag