1908/1545
Et par Louis XVI form lampetter af forgyldt bronze, hver med to lysarme. 20. årh.s begyndelse. Monterede til el. H. 43 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Varia, 21. februar 2019
Vurdering
Hammerslag