1908/​1545

Et par Louis XVI form lampetter af forgyldt bronze, hver med to lysarme. 20. årh.s begyndelse. Monterede til el. H. 43 cm. (2)

Aldersrelaterede spor.

Varia, 21. februar 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag