2440/​703

Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)

Moder med barn. Usign. Patineret metal. H. 15.

Intet at bemærke. Normal patina.

I Lyngby
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

21 bud

314145 2.500 DKK
1008440 (Autobud) 2.400 DKK
314145 2.400 DKK
1008440 (Autobud) 2.300 DKK
314145 2.200 DKK
1008440 2.100 DKK
314145 (Autobud) 2.000 DKK
1008440 1.950 DKK
314145 (Autobud) 1.900 DKK
1008440 1.850 DKK
314145 (Autobud) 1.800 DKK
1008440 1.750 DKK
314145 (Autobud) 1.700 DKK
1008440 1.650 DKK
314145 1.300 DKK
1008440 1.250 DKK
314145 1.200 DKK
1008440 1.150 DKK
314145 1.100 DKK
921687 1.050 DKK
812818 1.000 DKK