2435/​903

Wilhelm Wils (f. Kolding 1880, d. 1960)

Portræt af en kvinde. Sign. Wils 19. Olie på lærred. 84×66.

Lærred bør strammes op. Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer.

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

14 bud

1073844 2.100 DKK
977134 (Autobud) 2.000 DKK
1073844 2.000 DKK
977134 (Autobud) 1.950 DKK
1073844 1.900 DKK
977134 (Autobud) 1.850 DKK
1073844 1.800 DKK
977134 (Autobud) 1.750 DKK
1073844 1.700 DKK
977134 1.650 DKK
321126 (Autobud) 1.600 DKK
866062 1.600 DKK
321126 1.550 DKK
901272 1.500 DKK