2124/9003
“Bamboo” taske af rosa læder, sølvfarvede beslag, to hanke af bambus, aftagelig justérbar skulderstrop, to rum med magnetlås, indvendig lynlåslomme og tre lommer opdelt af lynlåslomme og beige kanvas for. H. 19 x B. 33 x D. 13 cm.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage på hjørner og få ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag