2439/7520
Svavar Gudnason (f. Hornafjord 1909, d. Reykjavik 1988)
Uden titel. Sign. Svavar - 47. Akvarel på papir. Bladstørrelse 29×25.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Vurdering
1008546 | ||
932618 | ||
1008546 |