12147/​183

Afghan tæppe. Gül design. 20. årh.s anden halvdel. 215×146 cm.

Sælger oplyser: En del slitage som vist på billederne

Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag