12125/90
Holger Ytting (f. 1900)
Kystparti med både. Sign. H. Ytting. Olie på lærred. 76,5×106. Indrammet.
Rammen er ikke i pæn stand.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag