1821/1513
Ubekendt kunstner, ca. 1900
Klassisk kvindebuste af hvid carrara marmor. Usigneret. H. 37.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Varia, 24. maj 2018
Vurdering
Hammerslag