2132/​787

Svensk design

Ovalt spejl med ramme af massiv fyrretræ. H. 127. B. 89. D. 3.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.

Auktion

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Kategori
Vur­dering

500 DKK

Solgt

Hammerslag

55 DKK  

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
55 DKK
50 DKK