2132/787
Svensk design
Ovalt spejl med ramme af massiv fyrretræ. H. 127. B. 89. D. 3.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|