12137/86
Fire originale s/h promoveringsfotografier af skuespilleren Sir Sean Connery i rollen som James Bond. Bagsiderne stemplet og dateret. Fotomål 25,5×20,5. Uindrammede. (4).
Håndteringstegn.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag