1924/20
Havebænk af sortmalet støbejern, sæde og ryg af patineret træ. Ca. 1900. L. 178.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte afskalninger.
Ældre malerier og møbler, 10. juni 2019
Vurdering
Hammerslag