2132/5124
Parma. 1854. 5 c. orange. Stemplet. Fint fejlfrit mærke. Sign. Diena. Udtalelse Eichele. AFA 5200 [ 5 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 15. august 2021
Vurdering
Hammerslag