2434/242
Sæt med fire engelske Bristol karafler af grønt glas, dekoreret med guld. Samlet på stand af pap-maché. 19. årh. H. stand 27. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. august 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud