12108/​33

Thom De Jong (f. 1940, d. 1988)

Violinist og Dirigent. Sign. De Jong. Litografi i farver nr. 15/175 og 33/175. Lysmål 27×21. Rammemål 44×40. (2)

Fremstår med brugsspor på rammen.

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag