12108/33
Thom De Jong (f. 1940, d. 1988)
Violinist og Dirigent. Sign. De Jong. Litografi i farver nr. 15/175 og 33/175. Lysmål 27×21. Rammemål 44×40. (2)
Fremstår med brugsspor på rammen.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag