Foto endnu ikke klar
893/21
Antoine Guindrand (f. Lyon 1801, d. sst. 1843)
Udsigt over kysten og havnen i Napoli. Sign. Guindrand 1838. Olie på lærred. 40×61.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk .
Malerier og tegninger, 25. februar 2020
Vurdering
Hammerslag