2140/​954

Marc Chagall, efter

“Vrai et faux réalisme dans l'art”. Tryksign. Chagall. Litografi i farver. Bladstørrelse 59×42. Uindrammet.

Papiret er gulnet.

Moderne kunst og design, 5. oktober 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag