12014/214
Et par bergere af mørkpoleret bøgetræ, en med tilhørende fodskammel. Rokoko stil, 20. årh. H. 97. (3)
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag