Foto endnu ikke klar
893/87
Jan van Huysum, efterfølger, 19. årh.
Opstilling med frugter og blomster på en stenkarm. Betegnet Jan Van Huysum fecit. Olie på lærred. 55×46,5.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 25. februar 2020
Vurdering
Hammerslag