2049/262
Orientalsk tæppe i Persisk Tabriz design. 21. årh.(aldrig anvendt). 356×280.(10046)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag