11947/87
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940)
Marine. Sign. Johan Neumann. Olie på lærred. 53×110.
Ramme med patina.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag