2423/2059
T-Classic tradition Powermatic 80 Open heart af rosaforgyldt stål. Mekanisk værk med automatisk optræk. Brun rem af læder. Ø 40 mm.
Æske medfølger
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 5. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
18 bud