2125/9060
Et sæt på fire svenske rokoko stole af gulmalet træ. 18. årh.s midte. (4)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Original bemaling.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag