12148/239
Flemming Bergsøe (f. Frederiksberg 1905, d. Lyngby 1968)
Grønt hus i have. Sign. FB. Olie på lærred. Lysmål 51×65. Rammemål 53×67. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 2. december 2021
Vurdering
Hammerslag