2103/265
Spejlplateau af forsølvet metal med gennembrudt gallerikant. Louis XVI stil. Ca. 1900. L. 84. B. 52.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Det ene spejl mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud