12143/68
Ejnar Nielsen (f. København 1872, d. Hellerup 1956)
Fra Åsen i Gjern, 20 juli 94. Sign. Einar Nielsen. Akvarel på papir. 22×30. Uindrammet.
Alderssvarende stand, pletter, to øverste hjørner mangler.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
46 bud