Julie Nord, m. fl. (f. København 1970)
Allan Otte, m. fl. (f. Aars 1978)
Frodo Mikkelsen, m. fl. (f. 1974, d. Østerild, Thy 2024)
Kirsten Reynolds, m. fl. (f. 1968)
Samling af samtidsgrafik. Alle sign. og nummereret. Litografier og giclée print. Bladstørrelse fra 41×51 til 34×34. Uindrammet. (7)
Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 12. januar 2021
13 bud