2045/152
Ramme af forgyldt metal prydet med putti og profilportræt. Ca. 1900. H. 34 cm. B. 26 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Antagelig ikke originalt glas.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud