2027/803
“PH-3/2, Akademi”. Væglampe med stel af forkromet metal, skærme af tre-lags opalglas. Udført hos Louis Poulsen. H. 26. L. 38.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 30. juni 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
18 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||