12141/211
Sofie Pagh Karlsbak (f. 1981)
To kompositioner. Ene signeret Sofie Pagh Karlsbak 2003. Olie på lærred. 80×60 og 80×100. (2)
Ene værk med større afskalninger. Lærred med mindre tryk
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag