12013/146
Ubekendt kunstner (, 20. årh.)
Bugatti model 57 Berline Galibier (1939). Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 26,5×42. Rammemål 50×61.
Undersøgt i ramme. Fugtpletter. Misfarvninger. Trykfold. Stifthuller.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag