2131/76
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931)
Marine med skibe under tunge skyer. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 24×37.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag