12118/232
Mads Madsen (f. 1953, d. København 1992)
Komposition. Sign. Mads, nr. 151/180. Litografi i farver. 76×56. Rammemål 100×78.
Intet at bemærke. To små insekter bag glasset
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag