1645/​143

Engelsk kontorstol betrukket med dybhæftet grønt skind, drejeligt stel afsluttet på firpasfod af mahogni. 20. årh.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Snavset.

Ældre malerier og møbler, 7. november 2016

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.450 DKK

1.450 DKK
(Autobud) 1.400 DKK
1.400 DKK
1.300 DKK
1.250 DKK
(Autobud) 1.200 DKK
1.200 DKK
1.000 DKK