12103/​52

Koliai Tæppe, Persien. Langstrakt medaljon design. 20. årh.s slutning/21. årh. 220×132.

Let slidt.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag