12103/52
Koliai Tæppe, Persien. Langstrakt medaljon design. 20. årh.s slutning/21. årh. 220×132.
Let slidt.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
Let slidt.