Ib Geertsen (f. København 1919, d. sst. 2009)
“IV”. Sign. Ib Geertsen 1979, 71/100. Litografi i farver. Lysmål 62×47. (4)
“VV”. Sign. Ib Geertsen 1979, 71/100. Litografi i farver. Lysmål 62×47. (4)
“VI”. Sign. Ib Geertsen 1979, 71/100. Litografi i farver. Lysmål 62×47. (4)
“I”. Sign. Ib Geertsen 1979, 70/100. Litografi i farver. Lysmål 60×46. (4)
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.