2447/​248

Stort kinesisk Canton vaskefad, dekoreret med paladsscenerier 'all-over'. 19. årh. H. 14,5 cm Diam. 46 cm. Restaureret.

Opsat på ikke tilhørende stand af hardwood.

Gennemgående restaureringer.

I Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?