2132/​507

Orla Muff (f. København 1903, d. sst. 1984)

Opstilling med kande og frugt. Sign. Muff. Olie på lærred. 52×60.

Original stand. Kunne have behov for rensning.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

15.000–20.000 kr

Hammerslag

12.500 kr

12.500 kr
12.000 kr